Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2013-07-22 13:03 K Vertinimas: Gerai
Šitam sąraše tiktų Seneka su savo žodžiais:
"Prastuomenė mano, kad religija yra tiesa, išminčiai – kad melas, o valdovai – kad ji naudinga"
2012-09-29 16:08 ddt Vertinimas: Labai Gerai
Visdelto keista: Sakoma, dievas yra 3se asmenyse, tipo 3in1, tevas, sunus ir sv dvasia.
Gaunasi, jis budamas sv dvasia isbarskino 12m mergaite (kaip pedofilas) , save pagimde. ir vel tapo tevu...

Katekizme parasyta "neturek kitu dievu, tik mane viena". isvada- dievas pripazysta, kad yra kiti dievai (pvz tie, kuriais tikejo musu proteviai, perkunas, milda ir ttt) ?

Is torentu atsisiukite dokumentini filma "игры богов" (dievu zaidimai) 10-aja serija. ten sakoma, kad jezus sake savo mokiniams i SIAURE neiti. tai ko atsigrudo tie kristijonai pas mus i siaure? :))
2011-05-01 12:43 Anonymous Vertinimas: Normalu
Tikrai taip yra kontinuumas tarp ateizmo ir krikščioniško fundamentalizmo, kur atesitas netiki aukštesne jėga, deistas tiki, bet nemano, kad ji kišasi į žmonių reikalus ir tik po to atsiranda krikščionybė nuo ateistinės krikščionybės iki visiškai pačiuožusio fundamentalizmo. Tai vat Volteras nebuvo tame pačiame pačiausiame ateizmo gale.
2009-08-25 08:48 ATEISTAS Vertinimas: Labai Gerai
Volteras buvo ateistas. Tarkim, aš tikiu aukštesnė (stipresne negu savo) galia, pvz. : gravitacija, elektromagnetinėm jėgom bei dalelių judėjimu, kurio dėka egzistuoja mūsų visata ir visa tai, kas egzistuoja, bet nuo to aš netampu fundamentalistu xD (įsiviaizduokit, jeigu elektronai sustotų judėję aplink branduolius)
2009-02-22 12:40 Kesc Vertinimas: Normalu
Šiaip Volteras nebuvo ateistas, jis tikėjo aukštesne jėga.