Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2011-08-03 13:44 iliuminats Vertinimas: Labai Gerai
gerai čia yr!
2011-05-08 01:53 Katalikas Vertinimas: Labai Blogai
Tik autoriui... prisiminiau... papiktintojo tikslas iškreipti tiesą...
Iz 40
22 jis sėdi soste anapus dangaus skliauto virš žemės,
jos gyventojai jam atrodo lyg žiogai.
Jis tas, kuris dengia žemę dangumi tarsi užuolaida,
išskleidžia jį lyg palapinę gyventi.

Parašyta vertime "dangaus skliautas", nuo kada skliautas pavirto gaubliu :) Klaidink toliau žmones.

p. s.

Nesugebėjimas įrodyti ar paneigti Dievą yra tik nežinojimas. 50 ant 50. Tamsta autorius užstrigai nežinojimo būsenoje ir nesirenki jokios pusės. Daleiskime prielaida, kad Dievas yra... kas tada ? Pragare žinok ir kunugų yra...
2005-08-21 04:09 Nofuture Vertinimas: Labai Gerai
Kur internete galeciau rasti panasiai (paprastai ir logiskai) isdestyta informacija anglu kalba?
2005-08-03 04:06 DarkTemplar Vertinimas: Normalu
Na o man vistiek idomu ar kada nors kas nors parasys kas yra visko pradzia. Zinom kad zeme atsirado formuojantis kosminems dulkem, kad visata atsirado (numanoma) po diziojo sprogimo, kad didysis sprogimas atsirado nuo materijos ir antimaterijos. Gal kur ir nusisnekejau, bet esme tame kad tas klausimas "o is kur tai atsirado, o tai, o tai, o tai ir t. t. " liks amziams ir abejojiu kad i ji kas sugebes atsakyti.
Remiantis priimta hipoteze (iškelta 1946 m. Džordžo Gamovo 1904-1968), šiuolaikinė Visata susiformavo kaip "didžiojo sprogimo" pasekmė, kuris įvyko prieš 13,7 milijardus metų.

Iš kur atsirado materija (Visata)?

Žmonės, užduodami šį klausimą, iš karto daro ESMINĘ klaidą. Klausimas nėra korektiškas, nes mintyse formuojama išankstinė nuomonė, jog Visata atsirado... iš nieko. Pirma reikėtų užduoti klausimą: Visata atsirado ar egzistavo amžinai? Moksliniai Pasaulio tyrimai parodė, kad materija (energija) niekur neišnyksta ir iš nieko neatsiranda, o tik keičia savo formą. Mokslinė "Didžiojo Sprogimo" teorija netvirtina, kad sprogo "Niekas" ir Pasaulis (Viskas) atsirado iš nieko. Ji tik paaiškina, kaip Visata įgavo mums šiuo metu pažįstamą formą. Ji neteigia, jog prieš tai buvo absoliuti tuštuma. Labiausiai tikėtina, jog materija egzistavo ir egzistuos amžinai. Kito ir kis tik jos forma. Taigi, "didysis sprogimas" galėjo būti tik eilinė anomalija, įvykusi begalinėje laiko atkarpoje. Jei materija egzistavo, egzistuoja ir egzistuos amžinai, tai jos Kūrėjas automatiškai tampa nereikalingas. Jei esate tikintis ir sunku įsivaizduoti - prisiminkite jog tikite, kad Dievas egzistavo amžinai. Paprasčiausiai vietoj Dievo "įstatykite" materiją.
2005-01-19 22:29 Fizikas Vertinimas: Gerai
Tai va puslapi l. puikiai aprasyta apie kvarkus. kurkas aiskiau nei destitojo duotuose konspektuose dekui :)
2004-07-02 11:56 Gabrielius Vertinimas: Gerai
Įdomus skyrelis. Tik niekur taip ir nepavaroma, kad Dievas tų kvarkų ir leptonų nesukūrė...