Tamsos Brolija - Nuorodos : Komentarai : 6

Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2012-08-13 08:52 Vitalijus Vertinimas: Normalu
http://www. 15min. lt/ji24/straipsnis/sielai-ir-kunui/ezoterika/zmogaus-siela-faktai-ir-prielaidos-557-223503
2012-07-15 20:40 Rūta Vertinimas: Blogai
Man labai įdomu, kaip jūs tuomet vertinate Visatos susikūrimą? Nenorėdama labai išsiplėsti, siūlau paskaityti šį straipsnį http://www. kiekvienamstudentui. lt/a/buvimo. html
Taip pat norėčiau paginčyti jūsų teiginį, jog mes, krikščionys, esame kanibalai-vampyrai. Visų pirma, prieš žemindami ar tyčiodamiesi, įsigilinkite į pačią religiją. Iš jūsų argumentų matau, kad jūs neišmanote krikščionybės ir tyčiojatės tik iš nemokšiškumo. Kūnas ir kraujas nėra kanibalizmo simbolis. Tai simbolizuoja bendruomenę. Jėzus yra Bažnyčios galva. Bažnyčios kūną sudaro žmonės. Tai, ką suvalgo žmogus, tampa jo kūnu, o žmogaus kūnas yra Bažnyčios dalis, taigi, tai tampa Kristaus kūnu ir krauju. Tikiuosi, ar pakankamai aiškiai paaiškinau.
Taip pat mūsų simbolis- kryžius. Tai simbolizuoja ne prisikėlimą. Taip, Kristus prisikėlė, taip nugalėdamas Mirtį. Kryžius yra kančios simbolis. Tos kančios, kuri buvo skirta atpirkti mūsų visų, net ir jūsų nuodėmes, vėl sutaikyti su Dievu Tėvu ir suteikti galimybę nukeliauti į Dangų. Mes pasirinkome kryžių simboliu, kad prisimintume, ką dėl mūsų paaukojo Dievas, ogi jis paaukojo save, kad su mumis sustaikytu.
Taip pat... O kuo gi jūs tikite? Aišku, atsakysite, kad mokslu. Jūs netikite pomirtiniu gyvenimu. Tuomet reiškia, kad jūs po mirties išnyksite. Jei aš jums pasakysiu, kad šventieji, pasirodę žemėje jus įtikintų, jūs pasakytumėte, kad jūs nesate matę šventųjų ir paklaustumėte, ar mačiau aš. Tuomet aš jums iš karto atsakysiu. Jūs minėjote, jog jei žmogus netiki elektronais, jis gali tai patikrinti įkišdamas virbalą į rozetę. Tai gi jūs dabar, grubiai pasakius, esate žmonės be elektros, todėl negalite taip greitai atikrinti Dieo egzistavimo. Elektos kištuką jūs įgysite per maldą, meilę artimam ir pasiaukojimą. Tik tuomet jūs išvysite tokių stebuklų, tokį Dievo artumą ir pagalbą gyvenime, kad jums nebereikės jo paliesti, pamatyti, užuosti, išgirsti. Antuanas de sent Egziuperi yra pasakęs: ''Akys yra aklos. Reikia matyti širdimi''.
Nors jūs iš to išstyčiosite, aš už jus pasimelsiu. Malda daro stebuklus.
Ramybės jums, ir linkiu atrasti Tiesą.
2012-03-04 13:12 Reda Vertinimas: Normalu
kur apie proteinus (šiaip galima sakyt tiesiog baltymai) , tai ne peptidais surišta, o peptidiniu ryšiu.
2011-10-28 21:34 vyts Vertinimas: Normalu
pats Dievas paskatins naikinti religijas, nes jos ne visos nuo Dievo.. is pasaulio padeties akivaizu kad blogis valdo, o kas tas blogis? tai priesingybe geriui tai vadinas ir priesingybe Dievui, prieinam isvados kad pasauly valdo Dievo priesininkai Setonas ir jo vaikai..

maciau yra straipsnis apie labaratorini bandyma kaip galejo atsirasti gyvybe toje molekuliu juroje, nezinantiems atrodo puikus irodimas kad gyvybe gali atsirasti is nieko, bet deje tenais nekalbama apie kazka gyvo tai tiesiog chemin. junginiai tad butu grazu jei po tuo straipsniu butu straipsnis apie lasteliu sandara DNR struktura.. gal tada igautu supratimo skaitytojai kaip meistriskai viskas sukurta.

2010-01-30 19:07 Nereligingas Vertinimas: Gerai
Tustuma nera begaline. Gad tustuma egzistuotu, reikalinga erdve ir laikas, o kad sie dalykai egzistuotu reikalinga materija. Be to netgi ir vadinamojoj tustumoj, kur nera materijos, yra elektromagnetiniu bangu, ten veikia gravitacija ir panasus dalykai. Taip kad kaip ir sitas dauguma apibrezimu yra pasene ir tinkami tik katik is religijos gniauztu istrukusiems tamsuoliams ;)
2005-04-19 15:21 Aiste Vertinimas: Blogai
O kokia jusu manymu buvo pradzia? Juk niekas is niekur neatsiranda ir niekas niekur nedingsta... M?