Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2010-12-26 17:48 13 Vertinimas: Labai Gerai
eik tu, Kraujas, kiekvieno gyvenimas skirtingas. kiekvienas patiria ir kančios ir laimės. tikrai nebūtina ''pereiti'' ten kažkokią vos ne ''kančios mokyklą'', jog suprastum, kas yra džiaugsmas. nu o krikščionybė išties per daug jau tas kančias iškelia, ir išvis nusišneka.
2008-02-18 23:55 Kraujas Vertinimas: Labai Blogai
Tai tu blet galvoji kad gyvenimas rozemis klotas??Jei blet nepatirsi alkio, skausmo, pazeminimo, tai ir nesuprasi kas yra dziaugsmai!Zmogus turi iskenteti ir perlauzti save ir tik tada jis taps tikru zmogumi!nuzudydamas save nieko nepakeisi - gimsi vel ir vel ir purvinos gatves ir alkoholiku veidai tave persekios, kol tu nepergyvensi viso sito ir neistirpdysi savyje iki mazo gumulelio, vadinamo tavo patirimu sielos, o siela ir yra tikrasisi tu, o kunas tai tik apvalkalas uz kurio tu taip laikaisi, o atejus laikui is to apvalkalo ishskris drugelis ir koks jis bus shlykstus ar grazus prikllauso nuo taves!gyvenk nedarydamas zalos kitam, o kunas duotas tam kad veiktum!