Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2011-05-03 14:25 Dark Queen Vertinimas: Blogai
zmogus yra daug virsesnis uz ta tavo suda. jis niekada neprilyks zmogui. jis yra niekam nereikalingas. ir prasom netapatinti zmogaus su sudu. ir jei taip sakai, tai tu esi ne kitoks, kaip tik sudas. sutinku, kad zmogus meksta kitus zeminti ir keltis, bet tai yra zmogaus psichikos sutrikimai. sveiko proto problema.
2009-09-02 15:49 SAtanic Girl Vertinimas: Normalu
kiek supratau, Ovidijau, Tavo nuomone, šūdas tas, kuris tiki į Dievą. kalbant apie organines trąšas, šūdai yra įdomus, tyrinėju, tačiau šūdai-žmonės šiuo atveju, man visai neatrodo įdomūs. iš dalies sutinku su Tavim.
2008-02-19 00:04 Kraujas Vertinimas: Labai Blogai
zmogus galvoja apie kitus zmones taip kaip jis galvoja apie save!vadinasi tu pats save laikai sudu!ir pats nori zudyti nekesti ir buti nelaisvas, nes nebandai nieko pakeisti, o tik vadini visus sudais!tai jei zmogus yra sudas, tai pagal tavo teorija dievas irgi yra sudas, nes dievas yra panasus i zmogu!vadinasi viskas yra sudas!tai kodel as tada nejauciu sudo kvapo dabra?reiskia tu klydai zmogau!Zmogus bus sudas tada, kai galvos kad jis yra sudas!suprantu buna depresija ir man kai norisi visus niekinti ir pan., bet... zinok kartais sudas buna labai naudingas, be sudu nebutu grudo!jei tu apie tai tai sutinku, bet tu ne apie tai, tu pats esi didelis sudo gabalas, kuris smirda!
2005-09-17 14:51 Vardan Dievo Tevo Vertinimas: Blogai
va pirma syk sutinku. nors ir ne sudu, retai bet pasitaiko. pavyzdsziui Bernardas bBrazdzionis, Maironis arma Mikeloangelas
2005-05-24 09:31 megstanti tamsa;] Vertinimas: Labai Blogai
koks dar cia sudas... :\... na tikiuos as ne is sudo sutverta.. nes viduriai lauk verzias... tei wat... bet koks skirtumas ar mes sudai ar ne.. juk vistiek kazkada isnyksim.. nesvarbu ar i roju ar i pragara... bet gal rojaus ir nera?!kaip jus manot?... manau. kiekvienas zmogus pasirenka savo teorija.. ar jis sudas ar ne... ar jis tik siuksle ar kas daugiau.. juk kiekvienas pasirenka kuo jam but... o galbut tu esi tam paciam lygmeny kaip ir Dievas?... tik tu to nesupranti... ?!
2005-04-25 14:35 when you 555 i'm 666 Vertinimas: Labai Blogai
speju jis jau guli padveses.. ir paguldes savo sudina galva i sudina karsta..
2005-03-08 20:22 Darius Vertinimas: Labai Blogai
Garbė Jėzui Kristui, Ovidijau, Dievas gailestingas. Jeigu gyvenime patyrei krizę, tai nebūtina išlieti savo pyktį ant Dievo, nes dažniausiai mūsų nepasisekimai tik mūsų pasirinkimų pasekmė.

Buvęs tavo kursiokas katechetas Darius. Sudie.
2005-03-06 14:28 pasiklydes Vertinimas: Blogai
Dievas sukūrė didelį šūdą - žmogų. vos nenumiriau is jouko:DDDDDDDDD
2005-02-25 18:53 ghastly ghoul Vertinimas: Normalu
hm... zmogus_sudas... idomi nuomene tavo Ovidijau, bet as manau, kad amones tikintys dievu yra neatveriantys sau akiu, zmones kurie leidziasi zeminami, leidziasi buti sudais - tokie ir yra. AS NETOKIA!!! Manau reiktu plauciau padiskutuoti sia tem. Ne visi zmones Sudai.