Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2011-05-02 18:38 Dark Queen Vertinimas: Blogai
nepasakyciau kad zmogus esu visa gyvenima stumdomas. kai kada ir tenka jam daug ka isketi, bet tikrai neesa paslemekas. dievas zmogu sukure tam, kad priziuretu jo sukurta gyvajy pasauly, juo rupintusi, bet ne tam, kad galetu pasismaginti.
2010-12-26 18:38 thirteen Vertinimas: Labai Blogai
''... Dievas nenori supurvinti savo Dangaus... '' klausyk, gal tu Jo klausei, ko jis nori ar nenori? ir jei tikėtume Dangumi, tai šiaip į dangų keliauja žmogaus SIELA, kuri jokiom ten žemėm neišpurvinta. tiesą sakant, pati kvailoji krikščionybė moko būti purvinais, kvailais ir dar ten kažkokiais. taigi nežliumbk. ne visi tokie nevykėliai.
2008-02-19 01:47 Kraujas Vertinimas: Labai Blogai
" Žmogus sukurtas tik tam, kad galėtų iškęsti Dievo patyčias bei būtų visų stumdomas ten, kur jiems reikia. Tai gyvas, ramus, kuklus, viskuo pasitikintis padaras, kurį galima priversti net savižudybei. Tai pats netobuliausias ir kvailiausias Dievo kūrinys. Jis visų bijosi ir jiems tarnauja.

Žmogus - naujos kartos žemės vergas, amžinai darantis tai, ką jam įsako; jis niekada nesipriešina, kartais net sutinka, kad ant jo jodinėtų kiti - gal kiek protingesni padarai nei jis. Žmogus nemoka būti laisvas, gal to jis ir nenori. Gal jam patinka būti kito vergu bei pastumdėliu. Jis nesuvokia garbės ir orumo; jis nuolat - vargšas, apskuręs, atstumtas, purvinas bei protiškai atsilikęs. Toks žmogus niekada nepateks į Dievo karalystę danguje, nes jame ir taip jau daug vietos užėmę žemės kankiniai ir šventieji. Dievas nenori supurvinti savo Dangaus, Jis jį verčiau paliks angelams, nei purvinam, kvailam ir pavergtam žmogui, kuris buvo sukurtas tik tam, galėtų iškęsti Dievo ir angelų patyčias. "-viska ka cia parasei parodo kad tu taip suvoki save!zmogus yra ne vergas!pats zmogus save pavercia vergu!ir viska iskesdamas ir pergyvendamas zmogus tampa tauresnis ir dievas ji mielai priims, negu toki kuris bus nieksas ir nusikaltelis, zmogus yra tobuliausias dievo kurinys!
2005-09-17 15:06 Vardan Dievo Tevo Vertinimas: Blogai
ag tik issudo kaip kokis Hitlierius keleiasdesimt milijonu ir vel nabagelis vargselis.