Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2011-08-25 11:08 forever Vertinimas: Labai Gerai
kančia išties ištikima... ji lydi mane beveik kasdien - ir tada, kai esu vienumoje, ir kai tarp žmonių... ji visada man primena, koks tuščias, koks bjaurus šis pasaulis, kokie bjaurūs yra žmonės ir kiek kartų mane išdavė, kiek blogio yra šioj žemėj. yra žmonių, kurie kažką kliedi apie prasmę, apie tikslus... prasmės nėra ir niekada nebuvo, tikslas - tik miglos pūtimas sau į akis. nuo pat 5 klasės nebuvo metų, kad kančia nebūtų buvusi greta. dabar jau mokykla praeity, bet kančia kaip buvo, taip liko su manimi. ko gero, kančia yra viskas, ką žmogus turi.
2011-01-01 18:23 thirteen Vertinimas: Labai Gerai
gimdymo skausmas yra fizinis skausmas. o kančia tai jau kas kita. aišku, aš netikiu, kad kuris iš mūsų galime suprasti tuos, kurie perėjo karą.
bet kančia kartais gerai. ji reikalinga, kad pajaustume, kad gyvename.
2008-02-19 02:11 Kraujas Vertinimas: Labai Blogai
ka tu supranti apie kancia ir zmogu???tu dar nejutai kancios, kare sakai, tu blet kare buvai???dziuakis kad blet gyveni taikoj, tikros kancios nepajutai, nemoteris esi negimdysi, va cia tai kancia ir jos nepasirinksi blet!ji pati ateina!