Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2008-12-10 21:53 j Vertinimas: Gerai
"O geriame todėl, kad norime sutrumpinti ir taip jau ilgas, beprasmes mūsų gyvenimo dienas, kurios neturi ateities ir neturės jos niekad. "
Tai gal pabandykit jointa parukyt, bent jau atmintis sutrumpes ir nereiks tiek daug mastyt...
2005-06-14 09:37 neshvee Vertinimas: Gerai
jausmas toks lyg skaityčiau kažkieno dienoraštį...
šis žzmogus... gal jis tiesiog nenori pritapti prie žmonių, gal jam tiesiog patinka būti pašaliniu ir stebėti viską iš šalies...
2005-04-08 11:23 derbis Vertinimas: Gerai
Pagaliau pasakomoji literatūra... Jausmas išreikštas vizijomis, išgyvenimais ir įvykiais. Šios dalies žmogus yra revoliucija... Perversmas savyje. Ką jis jaučia, tegali suprasti jis pats. Jis bando perteikti savo pasaulį, tačiau galbūt jis pats nepastebi, kad jis praktiškai nebegyvena šiame pasaulyje.. Kūrinys tikrai savitas. Nedrįsčiau jo peikti, tačiau galbūt per daug irracionalumo įdėta, tačiau jausmas nėra racionalus, galbūt autorius tai ir norėjo pasakyti. Šiaip ar taip kartais verta susikurti savitą pasaulį, jei nepritampi šiame... Bet būtų gerai į jį įsileisti ir kitus, paklydusius šiame gyvenime. Gal tai padėtų... gal... na jei nepadės, tai tada reiktų nuo jų pabėgti, palikti jiems tą pasaulį ir susikurti dar kitą... Gi kūrinys turi didesnę vertę dėl jo autoriaus, o ne dėl pačios idėjos ar dėl to, kas jame pavaizduota.
Neblogas kūrinys - paskaityti gal ir reikėtų, jei nori perprasti tai, ką reiškia individo nepritapimas koncervatyvioje visuomenėje.
2005-03-11 14:32 durnes Vertinimas: Gerai
kazkajp neskajciau.. ;) ir tekste skambesio nera.. rejk natu..