Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2014-05-08 21:00 Rixe Vertinimas: Gerai
Jeigu aukščiausias žmogaus tikslas yra laimė, o ji neatsiejama nuo kančios netrikdomo būvio, turime pripažinti, kad tokio pobūdžio laisvę gali suteikti tik mirtis, - sakė Hegesijas (tas, kuris pataria mirti). Todėl mirtį jis siūlė pasirinkti sąmoningai, aišku savo kalbimis jis sukėlė savižudybių protrūkį, todėl jo mokymai buvo uždrausti. O. Kantas man irgi primena mirties šauklį. (:
2011-05-02 19:00 Dark Queen Vertinimas: Gerai
gyvenimas - yra ne tik kancia, bet ir kai kuriem is musu tikra palaima. o man toks vaizdas susidare, kad tu situos visus tekstus parasei del to, kad pats taip jautiesi, kad gyvenimas tau niekas ir kitus nori ytikinti kad gyventi neverta. pats esi patyres daug sunkumu ir blogu dienu.
2005-04-11 11:07 derbis Vertinimas: Gerai
Šioje temoje radau keletą tokių pagrindinių teiginių:
1. Gyvenimas;
2. Mirtis;
3. Baimės.

Gyvenimas... Man labai patiko viena mintis: "Gyvenimas žmogui duotas tik tam, kad jis sunaikintų save, ir asmenybės daugiau nebeliktų. " Aš kažką panašaus ir pats buvau sugalvojęs, tik mano teiginys skambėtų kiek kitaip: "Gyvenimas yra pradžia, o jo tikslas yra Mirtis. " Tu buvai sukurtas tam, kad mirtum, kad užgestų tavo žvakė.. Tas, kuris tave įžiebė, žinojo, kad galop tu užgesi, dėl to ir uždegė... Jei jis žinotų, kad tu niekada neužgesi, tai jis tavo žvakės ir nebūtų uždegęs... Gyveni tam, kad mirtum... Miršti todėl, kad pabaigei savo klajojimus. Mirtyje baigėsi tavo nežinomybė.
Baimės... Bijoti yra beprasmiška... Tai tiesiog prailgina tavo kelią... Tai žaidimo pratęsimas, kurio galbūt jau nebenori žaisti. Tu prailgini savo gyvenimą bijodamas, tačiau ar tu to tikrai nori ? Ar nori dar ilgiau kentėti ? Šiaip ar taip gimk ir mirk... O kas tarp šių dvieju laiko tarpų bus, tepriklauso nuo tavęs. Ieškok tikslo.. neieškok tikslo - vis tiek tu gyvensi vienokį ar kitokį gyvenimą. Taigi... Pasirink, kuris kelias tau geresnis, bet neužmiršk, jog svarbiausia Mirtis. Reikia tinkamai jai pasiruošti, o svarbiausia - NESUKČIAUTI ! Taigi, prieš sukčiaudamas gyvenimo trasoje gerai pagalvok, ar iškovota pergalė prieš gyvenimą tau bus saldi. Aš į gyvenimą po Mirties nelabai tikiu, tačiau, jei vis dėlto jis yra... jei jis yra, tai tavęs lauks baisingos kančios... Tad nesukčiauk ir ateik į Mirtį kad ir paskutinis, tačiau nieku gyvu nesukčiauk..