Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2020-12-31 12:52 Įvykių Horizontas Vertinimas: Gerai
Nu,kas is tokiu beprasmiu kalbu? Koks tikslas nagrinėt astrologija,neieskant metodikų,kaip naudojant taip vadinama juodaja magija nukenksminti tokio lygio zudikus,kaip A.Veryga? Lietuvoje dar yra zmonių, nebijanciu zodzių-''juodoji magija'' ir pasiryzusiu ją taikyti praktikoje,kovai pries mūsų genocido vykditojus ar visi alkoholikai,dvasios p erastai ir davatkos su logika-''Jezus dave teise verygzmogiams vygdyti genocida,mes turim paklust,nes jezus pasake,kas reikia mylet savo priesus''.?
2011-11-06 16:36 Progys Vertinimas: Labai Gerai
Super tinklalapis, palaikau Jūsų įdėją skatinti žmones apsišviesti ir kurti vietoj to, kad melstis neegzistuojančiam Dievui ir tikėtis išgalvotų malonių.
2011-08-08 10:11 iliuminats Vertinimas: Labai Gerai
tie nuotraukose tai tikrai geruliai :) vienas, jei neklystu mozė... kaži kas tas antras? :)
2011-07-03 13:20 Karolina Vertinimas: Labai Gerai
Patiko labai. Taip ir toliau :)
2011-06-19 18:18 Krikscione Vertinimas: Labai Blogai
Pirmiausia apie tai, jog įsivaizduojate, kad Dievas ir Šėtonas yra lygiaverčiai. Jei atsiverstumėte tą taip labai nepriimtiną jums Bibliją, tai greitai suprastumėte, kad Šėtonas nėra nei per kur lygus Dievui, nes yra Jo kūrinys, kuris užsisvajojo tapti tokiu kaip Dievas ir dėl to buvo prakeiktas. Taigi, matematiškai logiškai: gėris-blogis, juoda-balta, Šėtonas-archangelas Mykolas (geriausiu atveju) , Dievas - nėra, kas būtų jo lygiavertė priešprieša. Tai čia pirmas pastebėjimas.
O antrasis būtų apie tai, kad bet kuriuo atveju esi kažkieno valdžioje, kad ir kaip gyventum. Ir jei nepriklausai Dievo šeimai, priklausai pasauliui - Šėtono sistemai. Tai skamba religingai, žinau. Bet nesu religinga.
Jei kada sumąstytumėte iš tiesų pasidomėti ką sako krikščionybė ir Biblija (TIKĖJIMAS, ne religija) , mielai pamėginsiu atsakyti. Kristus pakeitė mano gyvenimą ir tikiu gali pakeisti jūsiškius. Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris jį tiki, nepražūtų, turėtų amžinąjį gyvenimą. (Jn 3, 16) AR TIKRAI SMAGU GYVENTI NE SU MYLINČIU TĖVU, O SU MELŲ IR NEAPYKANTOS KUNGAIKŠČIU?
2011-04-26 17:37 bah Vertinimas: Normalu
Nu, aš tikiu Dievu, netyčiom užklydau į šį puslapį.. Puslapis kaip puslapis, straipsniai kaip straipsniai, bet esmė tame, jog jūs tikinčio žmogaus ar taip ar taip nepaveiksit ir nepriversit netikieti Dievu, toks jau tas žmogus, uždraudžiant kažką, kaip tik norisi tai daryti, pvz. patikėti Dievu. Siūlau pakeisti dizainą šiam tinklapiui, labai neprofesionaliai atrodo, beje labai akį rėžia ta raudona spalva. :) Geros dienos, tikiuosi supratote mane teisingai. :)
2009-12-15 01:59 Orchideum Vertinimas: Labai Gerai
Plius džiaugiuosi už jūsų požiūrį, paaiškinant tiek iš vienos tiek iš kitos pusės tikėjimą ir jo veiklą, kad tai nėra dar vienos smegenų plovimo paskaitėlės, kaip kad - tikėk mumis, ir būsi dievas, velnias ar kitoks galios turintis įsikūnijimas, kuris sekdamas mūsų pėdomis gaus vienokią ar kitokią naudą šiame ar pomirtiniame gyvenime. Už nuomonės išreiškimą tiek intelektualui, tiek Petrui iš Šalčininkų (neturiu nieko prieš ta miestelį, nesupraskit asmeniškai) . Už atviras diskusijas tiek klapčiukui, tiek nuo apversto kryžiaus svorio vos bepasivelkančiui juokingai piktos išraiškos jaunuoliui. Aišku sunku išsilaikyti ties ta balansavimo riba ties vienu ir kitu, nenuplaukiant į nuomonės piršimo tolius. To jums ir palinkėsiu toliau, o kad per daug neprikalbėčiau ir neprigirčiau neperėjusi prie tolesnių jūsų straipsnelių, kol kas spaudžiu ranką ir linkiu stiprybės ties piktai nusiteikusiais dievo ir velnio armijos karininkais, kurie anot paaiškinę, puola skleisti "tiesas", kas iš tiesų vėl ima priminti SAVO tiesų piršimą. Beto juk smagu pasijuokti, šioje krizės debesio kasdienybėje, tikint kad ateis vienas už kitą mistiškesnis padaras, atnešdamas šviesą, tamsą ar degtukus, mums tik dūsaujant prie televizoriaus ir kramsnojant trečią čipsų maišelį, kaip ten sakoma - kiekvienas esame savo likimo kalviai, tai nepritrūkit plaktukų, kaltų ir kitų įrankių, išliekant šaltais, skeptiškais ir nusiteikusiais teigiamai už blaivų protinį mąstymą.
2009-12-15 01:11 Orchideum Vertinimas: Labai Gerai
Visai netyčiomis užtikusi šį "velnių priėdėlių" (cha cha cha, neišvengiu sarkazmo) puslapėlį labai apsidžiaugiau, ir skaitydama toliau juokiausi dar labiau, irgi visai ne dėl to, kad poto galėčiau papasakoti kunigėliui apie kvailus šėtono pakalikų juokelius, bet sarkastiškai, o kas svarbiausia - realistiškai, ir paprastai pateikiamą realybę. Pasiskaičius šiek tiek, užskaitau jūsų veiklą ir dedu jums dideli pliusa (ne tą, prie kurio akrobatas prilipintas) , tikėdamasi, kad neišsisemsit ir gyvuosit toliau, nepaisant žaibų ir visų kitų dieviškos rankos apvaizdų.
2008-06-28 19:40 Vertinimas: Labai Gerai
Labai daug geros informacijos, padeda kalbant su tikinčiais. Deje, su jais diskutuot beveik neįmanoma, dauguma moka tik šaukti.
2008-01-31 15:57 SchismA. Vertinimas: Labai Gerai
...
2007-12-01 21:12 sAtAnistica Vertinimas: Labai Gerai
Visi jūsų straipsniai super! O ypač man patinka tas sarkastiškas humoras kartkartėmis vis persipinantis su jūsų teiginiais bei jų įrodymais.. Šaunuoliai. :)
2005-06-29 20:37 Loreta Vertinimas: Labai Gerai
dekui jums!