Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2011-11-06 11:56 Miglė Vertinimas: Normalu
Manot galit vieną dalyką paneigti paklausiant ar kitas dalykas egzistuoja? Jei Dievo nėra, nereiškia, kad ateivių nėra. Yra tikrai daug faktų ir įrodymų. Nesuprantu, kodėl jūs vis dar neigiat, kad jie egzistuoja? Juk žmonės iš amebos neišsivystė (Darvino evoliucijos teorija nesąmonė! Jūs tikit faktais. Bet juk ji neįrodyta. O be to jei kažkada iš vienaląsčio pasidarė daugialąstis, tai kodėl taip nenutinka dabar? Kodėl dabar dramblys nepagimdo mamutas?) .
Pagal šumerus žmonės atkeliavo iš kitos planetos. Šios senovės tautos žyniai žinojo, kad Saulės planetoje yra 10 planetų. Šumerai tikėjo, kad jie į Žemę pateko iš Nibirų planetos. Po daugelio tūkstantmečių Nibiru planeta, po susidūrimo su Tiamato buvo išsviesta toli į Saulės sistemos pakraštį. Tiamato planeta išnyko. XX-o amžiaus viduryje žymus astronomas ir istorikas Zacharijus Sitčinas iškėlė hipotezę, kad už tolimojo Plutono egzistuoja kažkokia paslaptinga planeta X, kuri ir gali būti legendinė Nibiru planeta. Mokslininkas atliko paskaičiavimus, pasiremdamas kruopščia legendų, artefaktų ir Artimųjų Rytų šalyse rastų užrašų analize.
Jie teigia, kad paslaptingoji planeta maždaug kas 3600 metų priartėja prie Žemės. Būtent 2012-ųjų metų pabaigoje ir laukiamas jos pavojingas suartėjimas su mūsų planeta. Dar vis tuo netikit? O kaip paaiškinsit šumerų piešinius su milžinais? Pasaulyje pilna milžinų nefilimų skeletų. Trūksta įrodymo?
http://www. blogas. lt/uploads/a/agiesha/253225. jpg
http://www. blogas. lt/uploads/a/agiesha/253233. jpg
http://www. blogas. lt/uploads/a/agiesha/243101. jpg
Taip pat ir su planetomis. :)
http://www. barry. warmkessel. com/barry/fig8-3. jpg
http://www. blogas. lt/uploads/a/agiesha/243099. jpg
Pasak senovės šumerų jiems kultūrą (mokykla, raštas, astronomija, jodinėjimas, ratas ir kt.) davė "dievybės nužengusios iš dangaus". Šumerai tikrai žinojo, kad planetų yra dešimt? Dešimtoji - Sedna. (Jau rasta) . Ten yra "Nibiru", t. y. tų dievybių planeta.

Tad ateivis nėra žalias žmogeliukas skraidantis ant lėkštės, bet ateiviai tikrai yra. Ir tai jau įrodyta.
2011-08-13 23:22 rapsas Vertinimas: Labai Gerai
joo didelį darbą atlikot, daug kas buvo labai naudinga, ir taip linksma kai atsakot net į tokius klausimus kaip kokia gyvenimo prasmė ir pan, taip profaniškai ir realiai, ir nebesunkina galvos didelės gražios poetiškos filosofijos ir t. t. dekui labai!
2010-12-15 23:01 Ness Vertinimas: Labai Gerai
labai geras straipsnis. šiaip esu tikinti (ar bent buvau iki šio straipsnio) , bet kai perskaičiau, įsitikinau, jog paprasčiausiai žmonės išradinėjo religiją nuo amžių amžinųjų ir dabar būtų labai sunku taip paprastai ją imti ir paneigti (nes prasvajojus šitiek amžių, lengviau svajoti ir toliau) . išties dabar nebereikės daugiau baimintis bala žino kokių ten velnių ar kitokių baubų ;D šiaip ir pati kartais pagalvodavau, ar kartais ne patys žmonės tą Dievą ir ''išrado'';)
tai, kaip galima matyti, taip ir buvo.
2010-11-09 15:02 Smygolas Vertinimas: Labai Gerai
Lenkiu galvą labai žemai. Informacijos kiekis, bei atsakymai į klausimus labai nustebino. Daug ko nežinojau. Perskaičius straipsnį į galvą nelenda jokios idėjos apie kokį nors kurėją (Nors seniau kildavo) . Didelis dėkui.
2008-06-07 00:09 infernoDealer Vertinimas: Labai Gerai
be žodžiu...

viskas jau zinoma man, bet visko pateikimas (ypatingai ta irnoja bei nuostabus paprascaiusi pavyzdziai) yra superinis!!!

aciu
2008-06-03 09:51 Kesc Vertinimas: Gerai
Jo, daugelį to, kas parašyta čia jau žinojau. Aišku visa tai, kas čia prirašyta visiškai niekaip nepaveiks tikinčiųjų ir apskritai tikintieji to neskaitys. Bet šiaip idomi informacija.
2008-01-31 15:50 SchismA. Vertinimas: Labai Gerai
...
2007-12-01 15:34 sAtAnistica Vertinimas: Labai Gerai
Man prireikė ne vienos valandos, kad visą šį straipsnį perskaityčiau ir tikrai ne kelių ar keliolikos minučių, kad galėčiau įsigilinti į pateiktą informaciją ir viską tinkamai suvokti. Bet dabar kai jau viską supratau, galiu daryti išvadas, kad lengvatikiams papraščiau tikėti šituo smegenų plovimu (Dievai velniai ir pan.) [Tai gal vistik yra ir Kalėdų Senelis bei Geroji Krikštamotė Fėja? :) ] negu į tai bandyti įsigilinti ar bent jau pažvelgti į visą šį "reikalą" iš skeptiko pusės. Anyway.. Manau kada nors ir kiti žmonės susivoks, tik klausimas kada.. :)
2007-11-02 08:12 Jonas Vertinimas: Labai Gerai
Liuks padirbėta. Lenkiu galvą prieš jus.