Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2016-07-05 03:07 tikintis žmones turetu degt pragare Vertinimas: Labai Gerai
negaliu tiesiog galva sprogsta nuo realiginiu fanatiku komentaru
mano nuomone tikejimas už kuri visi moka didelius pinigus yra biznis kuris suteikia nebent placebo efekta, bet kadangi realigingi kvailiai nesupranta kas yra placebo efektas mano pirštu judinimas norint kvailems ikrest proto juos keikent suteikia man tik kaloriju praradima. ps vienintele bažnyčia skleidžianti šviesa tai deganti bažnyčia/
2015-04-06 20:20 Autorius Vertinimas: Labai Blogai
JEI NETIKIT, TAI GYDYKITES!
2009-11-19 21:52 Monika Vertinimas: Labai Gerai
Nuostabu. ;)
2008-10-26 00:00 somis Vertinimas: Normalu
Įdomus straipsnis, bet pasirodė, kad straipsnio autoriai nepažįsta religijos, ir to paties mokslo.

Pavyzdžiui, tas pats mokslas įrodė, kad seniau buvo daug daugiau gyvūnų rūšių, negu dabar. Aišku, net jei ir buvo kažkokia evoliucija, Romos katalikų bažnyčia ją pripažįsta, bet ne taip, kad "ji vyko savaime", bet kad jos eigoje dalyvavo Dievas.
Taip pat man pasirodė, kad straipsnis yra orientuotas ginčytis su tais tikinčiaisiais, kurie tiki nepagrįstai (t. y. dėl to, kad gal jau 60tais gyvenimo metais reikėtų pradėti tikėtis amžinojo gyvenimo) . Taip, dažniausiai jie neturi stiprių argumentų, mažai ką nusimano apie mokslą, ir pan.

Galiu pasakyti, kad kaip tikintysis, aš radau argumentus prieš visus čia išdėstytus pasiūlymus. Na, kad ir, apie:
"gamtoje taip atsitiko, kad Šiluvoje 1608 metais švč mergelė Marija pasirodė tiems, kurie jos buvimo šventąja nelabai pripažino (protestantui kalvinistui, ir keliems vaikams) "
arba dar:
"gamta taip sutvėrė, kad keliose bažnyčiose Eucharistinis Kristaus kūnas virto tikra žmogaus kūno dalimi, o kraujas - žmogaus krauju, ar bent palikdavo įžiūrimą kraujo ruoželį, kunigui išgėrus vyną (jau perkeistą) ".
O taip pat ir daug kitų pagyjimų, stebuklų. Kitaip sakant - net jei religija, kaip vadinate, yra haliucinacijos, tai religija yra labai naudingos haliucinacijos, pagydančios net rimtas ligas ;)

Dievo buvimas pasaulyje reiškia tvarką. Dievo nebuvimas reiškia chaosą.
Tie, kas gyvena su Dievu nuo jaunų dienų (arba tiesiog ilgai) tie žino, kad tai, ką siūlo Dievas (tas pats minėtas nuolankumas, rūpinimasis, meilė) yra jiems geriausia. Ne kitiems, bet jiems. Ir beje - meilė nėra duoti kitam tai, ko jis nori, bet duoti kitam tai, ko kitam reikia.

Pradžiai tiek
2005-11-18 11:15 =AVW= Vertinimas: Blogai
kiekvienas mastantis zmogus, bent kiek giliau zvelgiantis y toly ir analizuojantis ka jis mato suvoks kad tai ka jis mato tai yra ir bus tai kas yra, ir visiems savaime suprantama kad jis gales paaiskinti tai ka mato mokslu, taciau ponai ir ponios, as matau debesy priesais save, ir kas tai, tai nera dievo kurinys, tai yra tam tikro tankio dregmes sangruda kuri yra tam tikrame atmosferos sluoksnyje... zvelgim dar giliau, is ko sudaryta dregme, tai H2O, aisku kad jis nera ten distiliuotas, bet tai nesvarbu, vanduo yra H2O [ kolkas mokslas puikiai viska narsto], toliaus galima sia molekule, formule isnarstyti i dar smulkesnius elementus i H ir O, toliau galima isiaiskinti kiek kiekvienas is ju turi elektronu, protonu ir neutronu, toliau neigiant mokyklos kursa gallima teigti kad yra ir dar smulkesnes daleles, ties sita vieta mokslas ir baigiasi, visos gravitacijos ir kiti gamtos desniai baigiasi, toliau mokslas nieko nebezino, tiesa yra dar tarpas, kai medziaga gali virsti antimedziaga, ir kitoks marazmas, taciau visa tai ir tik tai, as norejau pasakyti, kad siu dienu religija yra senamade, as pilnai sutinku kad dabar nebeatitinka zmogaus suvokimo, dabar tai kas biblijoje yra teigiama kaip dievo valia zmogui yra pilnai suvokiama ir paaiskinama, mane dar nervina kitas dalykas, mane nervina kad biblija ir baznycia yra per primityvus dabartiniam zmogui, dabar kiekvienas gali aiskinti ka jis mato priesais save, taciau vel yra keblumas jis gali aiskinti tik iki tam tikro laipsnio, iki visisko minimumo arba visisko maximumo, iki maziausiu daleliu ir iki pasaulio planetu sistemos, zmones, mes galime neigti baznycios moksla taciau mes neigalus neigti dieva, dievas nera baznycia, dievas tai kazkas kas viskas, kas yra tai kas yra, man labai patinka zydu dievo apibudinimas, "tai kas yra tai", visa si setono biblija pateikta jusu yra galinga tik pries baznycuia, bet ne pries dcieva, pries dieva ji yra trumparege ir paliecianti tik pacius maziausius dievo krastelius, nera tokio kuris butu igalus neigti dieva, nes jei jis neigs jy, jis neigs save, nes kiekviename yra dievas, tai kas yra tai, tai kas yra aplink, dievas yra viskas ir tai yra nesuvokiama, ir nebus suvokta, bent gyvam zmogui... AMEN, as tikiu i dieva, ne y baznycia...
2004-05-16 19:05 slice Vertinimas: Normalu
"Pasaulis toks koks yra" - tai neturi prasmės, šie žodžiai kartu vienos prasmės nesudaro, tai neegzistuoja. Kiekvienas žmogus pasulį mato skirtingai ir tik todėl, kad kiekvieno patirtis yra skirtinga. Niekas nėra vienoda. Dėl to pasaulis negali būti toks koks yra, mes tiktai norime, kad jis būtų stabilus ir nekintantis, kad viskas būtų paprasčiau, kad lengviau galėtume tarpusavyje susikalbėti. Mes matome pasaulį tokį, koks jis yra mums, kartais kiti asmenys savo pasaulėžiūra gali mums padaryti įtakos, bet tai pasaulio nekeičia, tik mūsų požiūrį į jį.
2004-03-16 09:11 ButterflyFX Vertinimas: Labai Gerai
Cha. Citata:
___________________________
Religija sužavi ir pribloškia žmones savo įvaizdžiu: didelės kvalifikacijos muzika, giedojimo, chorų, baigiant geriausia tapyba, geriausia skulptūra, geriausia architektūra
___________________________

Norėčiau papildyt: visa tai atsirado tik todėl, kad religija monopolizavo meną. Viduramžiais visas menas buvo religinis, tad nenuostabu, jog ir didžiausi genijų darbai yra religinės tematikos. Tik visiškai siauraprotis (arba praplautom smegenim) žmogus tame gali įžiūrėt pliusą religijai. Kiekvienas mastantis supranta, kad tokiu mastu atliktas meno apribojimas yra blogis ir tik blogis.