Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2010-12-15 20:32 0 killed Vertinimas: Gerai
nah, man irgi patinka kraujas... bet gal daugiau jo vaizdas. ir... kvapas. kažkokių tai ''vampyriškų'' savybių neturiu, tiktai kad dienomis lb noriu miego, o naktį tai migdykis kiek nori... kitąkart visa naktis ir praeina neužmigus. ir šiaip naktis patinka, dar visokie sadomazochizmai, mirties temos, kapinės, skausmas ir kitokie panašūs dalykėliai, tai manau čia kiekvienas turimę kažkokių tai ''savo'' potraukių ir pomėgių, kam čia stumti.
P. S. lankausi pas psichologą jau nuo pradinės mokyklos;) čia rimtai. bet turbūt nepadeda T_T
2010-12-05 14:59 Samara Vertinimas: Gerai
Mulkiiai :D Psichiskai nesveikas zmogelis :D Iskrypelis. Fu. O ir cia rasanciu nemazai iskrypeliu :s Traukia kraujas, idomiai, tai venas greiciausiai pjaustosi, narkotikus vartoja, ir po to uzeina pranojos visokiausios.
2008-10-26 17:53 kaktusas Vertinimas: Labai Gerai
Na, ir mane traukia kraujas... Ir kas cia tokio? Juk jis toks saldus, skanus ir... Mmm... na, saulei nesu alergiskas, nors ir nemegstu jos.
Naktis.. mieliausias paros metas, ypac, jei pilnas menulis ir vaikstai po zvaigsdetu dangumi... Tetruksta puodelio skanaus... Vyno?
Kaip kazkas pasake - psichologo pagalbos reikia visiems. jie visada randa problemu xD Ir ka liaudis pries gotus turi? Jei jau gotas tai narkomanas? Nenusisneketik...
2008-03-24 06:56 grt Vertinimas: Labai Gerai
Argi jsi sakė jog yra "VAMPYRAS" ar aka kas nors panašaus?Tiesiog pateikė faktus, kurie labai panašūs į aip vadinamų Vampyru stereotipus :) Tai ne toks ir retas atvėjis, kai žmonės traukia kraujas, ir mano nuomone tai nėra fizinis potraukis, bent jau man psichologinis. LAbai jaudina kai žinai koks atimas tas kraujas, kaip lengvaibet kartu ir sunku jį gauti, tai lyg ir žavėjimasis Juodaja subkultūra, ir nematau čia niek obendra su "Galeros" gotais. Jeigu tave traukai krauajs tai nereiškia jog tu narkomanas tuo labiau, o dėl psichologų pagalbos, visiems iš dalies jų reiktų > :)
2007-12-20 20:41 Demonas Vertinimas: Blogai
Idiotui geležies ar fosforo trūkumas. Vitaminų daugiau gert reikia, hematogeno valgyt. Žmogus jau metuose (rašė baigęs mokyklą?) , o tokius niekus paisto.
Įžeist nenoriu, bet gydytis žmogeliui reikia, ir iš psichologinės pusės ir iš biologinės.
2007-11-01 23:41 Mhm Vertinimas: Normalu
"Žmonės daug prisigalvoja nebūtų dalykų... " Vat del sito autoriaus sakinio pilnai pritariu :D Vampyras blt :DD
2006-02-27 20:24 simuciukas8 Vertinimas: Normalu
cha cha, likimo nuskriaustas jaunuolis, gal jam reikia psichilogo pakalbos, galetu uzsiimti sportu ir nesedeti velai iki kompo, siaip kokia knyga paskaityti ir t. t... Na ir pana galetu susirasti, tik nedel skonio, siaip... is meiles ar dar ka... Vienu zodziu truksta uzimtumo...
2005-07-16 07:11 kraujo istroskusi! Vertinimas: Labai Gerai
seiptas zmogus tikrai ydomus ir nera cia ko gedintis. man yra panasei tik vat del odod tai tu bice gal esi elergiskas saules spinduliams kaip as!eiti i lauka turiu koke su skieciu, visada tampau akinius. zaliuzes kambary visada nuleistos kartais akis dirgina net menka sviesa.
o taip krasjas puiku bet be to galima man ir apsieiti nes galima ji pakeisti vynu.
naktis puikus dalyikas ypac kai matai kaip i tave ziuri. turbut mano:
wias juoda, kerzai. paltas, akinei, raudonos lupos. tikra sataniste.
o taip satanizmu domios bet tokia nesu.
kartais nuo saves pavarkstu nes jai i einu i prekybos centra''pvz sventojoje;;is po manes isniro 2 apsauginei is visa laika ejo uz manes tai baisu, na get ir linksma.
tik viena problema megstu maugytis. bet nera labai dauk galimybiu, vis ta saule ir tie sudmalei kurie vis ziopso. o nakti maudytis negaliu nes neturiu kaip poto parvaryt namo. na nebent varyt su chebra per nakty.
stai tokia mano istorija. vabet kartais as manau kad as ne vampyre nes aplinkinei ziuri i mane kaip i grobi!
sunkus tas gyvenimas neveltui mane pavadino dar ir buku vardu-saule.
2005-05-21 14:50 ita Vertinimas: Labai Gerai
nesuprantu... prie ko čia tie vampyrai, žudymai... Ei, satanistai Šėtono garbintojai, o ne žmogžudžiai.
2004-06-22 21:39 Runkelis Vertinimas: Gerai
Blet, to laisko autorius tikras daunas, jam reikia perpisti galva, kad debiliskas mintis apie zudyma pamirstu. Jauciu, cia koks supistas gotas is to supisto baro "Galera" parase jums. Reiktu i ta bara nusiusti pora ekipazu mentu ir visus tuos narkomanus isvezti i mesos fabrika, kad nebesiveistu ir neskleistu savo daunisku ideju apie vampyrus ir kita suda.