Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2009-04-10 09:39 Paulius Vertinimas: Labai Gerai
(to: Digix) O tai spėk, kas lemia tuos visus "norus" ir polinkius į aktyvumą bei pasyvumą? Ar tik kartais ne genai bus? xD
2008-07-18 01:19 Digix Vertinimas: Blogai
Tos cromosomos tai nesamone viska lemia norai.
vyrai linke rizikuoti todel ir daugiau laimi ir daugiau pralaimi. Moterys labiau atsargios todel ir nepasireiskia.

taip yra todel kad jei ir vyri ir moterys prades rizikuoti tai nieks nebesirupins seima ir neaugins vaiku. o tai salygoja evoliucini isnykima.
o vyrai kadangi vaiku negimdo jiem jokios is ju naudos vistiek zmona turbut svetima vaika jam aukleti pakis, nes kam idomus atsargus vyras :)
2008-02-28 06:42 Locust Vertinimas: Blogai
O moterys padaro maziau avariju tai tikrai del to kad moteru yra maziau vairuotoju :) :) no offence.
2008-02-28 06:40 Locust Vertinimas: Gerai
Na nemanau kad 4 IQ balai yra zeurus skirtumas, cia manau kai tera toks skirtumas tai jau ji galima lengvai iveikt besimokant, jaj turi didesni sansa but protingesniu nebutinai ji isnaudosi.
2008-02-19 15:58 Cradle of fear Vertinimas: Labai Gerai
Kaip sako rusai: baby dūry nė patamu što any dūry a patamu što any baby. Taip jau yra
2005-08-04 13:11 kirmins Vertinimas: Labai Blogai
dar viena vargse prie vyro kompo pripuole...
2005-06-23 06:39 Despite_Princess Vertinimas: Gerai
"moterų bendras IQ vidurkis yra 4 balais žemesnis nei vyrų (žemesnį bendrą vidurkį galėjo lemti ir nuo senovės "paveldėta" moterų socialinė padėtis) . "


Vyrai laisvai galėjo vystytis kelis tūkstantmečius, o moterys tik ganėtinai neseniai gavo teisę būti išgirstos ir vis dar yra šalių kur moterų teisės yra ribojamos. Taigi ar galima norėti, kad vidurkis būtų aukštesnis?
Beje dar sukurti seni stereotipai moteris ar merginas gali žlugdyti morališkai. Kas paprastai ir daroma mūsų visuomenėje kai vyrai negali pripažinti, kad "kažkokia" moteris yra protingesnė už jį.
Beje, moterys geresnės vairuotojos, ir padaro mažiau avarijų :P