Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2010-12-26 00:30 haha Vertinimas: Gerai
man tai anksčiau (kai dar buvau tikinti) atrodė taip bedieviška, kad Dievo atvaizdas toks, kokį jį atseit įsivaizdavo esant, išpaišytas bažnyčiose. toks seneliukas su didele balta barzda... bet dabar aišku, iš kur jie gavo tą ''vaizdo idėją'' kaip Dievas galėtų atrodyt. nukopijavo Kalėdų senį :)
2008-07-18 17:35 Vertinimas: Normalu
Senis saltis yra toks pat realus kaip policinisnkas, gydytojas ar vairuotojas. tai ne asmenybe bet dovanu isdalintojo profesija, su a titinkama uniforma ir atitinkamomis elgesio taisyklemis.
betkuris zmogus gali busi Santa, tereikia ussideti raudona kepure kepure is i rankas paimti dovanu maiseli.

Bent jau taip jis supranta suaugusieji.
Vaikams irgi daugmaz aisku kad senis saltis yra ne vienas o ju labai daug. nes kasdien mato jus gatvese. nors kai kurie buna apgaudinejami kad yra kazkuri pagrindinis, bet tai jau nelabai madinga.
2005-08-10 19:01 ragana Vertinimas: Normalu
Jo, kas tiesa, tai tiesa, bet mano manymu ir kaledu senis ir dievas yra besmegeniu ismislas
2005-05-31 18:42 The sin Vertinimas: Labai Gerai
na, blemba... As taip jum visada pritariu... del visko... Sitokio puslapio senai reikejo...
2005-05-24 12:25 Beretta Vertinimas: Normalu
Santa Klauso raudoni kailiniai yra ne tox jau ir senas dalykas. Man regis atsirades 3iajame XX a. desimtmetyje, o atsirado gana banaliai - is Coca Colos reklamoje sukurto Santa Klauso ivaidzio.
2004-12-14 07:56 ATA Vertinimas: Normalu
Nesupraskit manęs klaidingai (dėl dievo aš pritariu) bet koks vaikas (kad ir koks jis šėtoniškas užaugęs būtu) tikėjo stebuklais. Tai natūralus žmogaus kaip individo vystimosi etapas. O kad senis toks panašus į mūsų nekenčiamą poną Dievą, kaltinkit krikščionis, nes jie sutapatino savo Šv. Niką su Skandinavų geraja dvasia (o gal blogąja, nes kai kuriuose skandinavų kaimuose vaikai ligi šiol yra gazdinami Seniu raudonais kailinias.