Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2010-12-15 19:41 hahaha Vertinimas: Normalu
jeigu skraidantys mamutai = Dievas, tai taip pat skraidantys mamutai = angelai = siela ir dvasios = pomirtinis gyvenimas = Šėtonas = rojus ir pragaras
juk ne vien Dievo negalime pamatyti ir pačiupinėt;)
2005-03-10 21:01 Nomad Vertinimas: Labai Gerai
"nematomam objektui matomų įrodymų negali būti"

nesutinku kategoriškai ;) Imkime banalų pavyzdį - orą arba elektronus.

OK žiūrint smulkmeniškai, tiek oras, tiek elektronai yra matomi tam tikromis aplinkybėmis arba su tam tikrais prietaisais. Tačiau net jei jie būtų nematomi, įrodymų rasti nesunku. Nustokim kvėpuoti arba įkiškime du virbalus į rozetę.

Aš perfrazuočiau taip: jei objektas kažkaip saveikauja su likusiu pasauliu, jo įrodymų galima rasti. Dar daugiau - juk pagal tą saveiką (įrodymus!) mes apskritai žinome apie tokį objektą.

Jei objektas su likusiu pasauliu niekaip nesaveikauja,
1. Mes apie jį nieko nežinome ir neturime net teorinės galimybės sužinoti.
2. Koks skirtumas tarp tokio ir apskritai neegzistuojančio objekto?
2004-11-22 23:00 piktybinis Vertinimas: Labai Blogai
ka as galiu pasakyt... o galiu pasakyt kad straipsnio autorius visiskas mulkis. Ypac ten kur jis varo apie ta vakumo irodyma. Kad irodytum vakumo egzistavima nebutina jo apciuopti kokiais nors prietaisais, tereikia nieko neapciuopti. Stai tau ir vakumas -tustuma. o del tu irodymu... "Kartu su Objektu egzistuoja ir to Objekto egzistavimą patvirtinantys įrodymai. Pats Objektas gali būti Savęs įrodymu. ''- tas tai tiesa, bet pasitaiko ir taip, kad irodymai buna ilga laika neatskleisti, neatrasti, uzsifruoti ar panasiai, ar siaip tamsiu zmoniu akimis nematomi. Todel nereiketu visko taip suironizuoti. Esant tokiom aplinkybem kiekvieno asmeninis reikalas tiketi objektu ar ne.
O isvados tai pacios geriausios :))))))
graudu net skaityt... trumpiau tariant- pasislykstejau bukumu.