Autorius

Komentaras

Vertinimas

›››
Prieš dedant nuomonę labai prašome perskaityti bent kelis kūrinius. Nuomonių knygoje cenzūra netaikoma. Naudokite lietuviškas raides: ąĄčČęĘėĖįĮšŠųŲūŪžŽ. Jeigu dedant nuomonę iškilo techninių nesklandumų, informuokite mus apie tai adresu: info@religijos.lt
2009-02-06 19:21 SUPERBLOGIS Vertinimas: Normalu
Žmogus sukurtas ne dievui fanatiškai garbinti, o protu gyvenimui kurti ir gerinti. Šv. Raštas ir dievas ne tas pats. Dieva suprantu tiktai kaip gyvenimo išminti mažiausiai gilindamasis i religines apeigas. Negalima persekioti jokiu grupuociu, jei nedaro žalos visuomenei. Žmogui duota laisva valia pasirinkt geri ar blogi. Jei nusivyle gyvenimu, sunku gyventi, nezinot ka pasirinkt, kas gera ar bloga yra labai gera knyga. Net tikri satanistai gali skaityti. (pavad. Apacioje) . Skaityt nelabai megstu, bet perskaicius ir supratus tai, kas parasyta, is esmes pasikeite i gera mano ir mano artimuju gyvenimas. Teisingai viska supratus dingo depresija, atsirado noras tobulet daug vietu atrode keista net visiska nesamone., bet isigilinus supratau tikrai taip yra. Nebutina 100% visko priimti kaip tiesa, bet beveik visiskai nebuvo ka atmesti.. Žmogaus gyvenimo nesekmiu bei ligu priežastys ir galimybes ju išvengti / jonas <b style="color: black; background-color: #a0fff">markunas. - 6oji patais. Ir papild. Laida..
2007-02-17 23:52 tewas13 Vertinimas: Normalu
Stebuklas-kad puse pasaulio tiki kad jiems padeda kraujo istroskes ZYDAS.
2006-08-07 19:25 Bronė Vertinimas: Normalu
Ale vaikela, ka baisų stebuklą mačiau. Tik paspaudau mygtuką, ale ka šlindo manitariuje Marijas veidas. Jerguteliau, kaip puoliau ant žemes melstis. Dieve šventas, kaip čia taip mokslinykai tokis aparatu padara, ka jis stebuklus rodytu. Ale jau garbysiu Dievulį nuo šendie da karščiau, bo Jis ma išrodė tokis dyvus. Kunigeliui dešrą nunešu, kad tik užtarų už mane prieš Dievuli. Tai sudie vaikela, kurie čia skaitysita. Garbinkite Dievuli.